Vyhledat
  • beskydgolf

V Liberci zítra začíná boj o tituly

Na začátku prázdnin se tradičně rozdávání tituly v šesti žákovských kategoriích do 16-ti let. Taky náš klub má své želízka v ohni. Pod Ještědem se bude pokoušet získat čtvrtý žákovský titul v řadě Denisa Vodičková, a Matěj Bača bude chtít přidat k titulům v mladších a starších žácích také titul v kadetech.

Denisa Vodičková bude bojovat o čtvrtý titul v řadě

Rovněž ostatní naši hráči rozhodně nejsou bez šancí. V kadetkách bude chtít cenný kov přivést domů Klárka Hurtová a Terka Schwarzová má šanci na medaili v starších žákyních. Celkově se představí 8 naších hráčů a my jim všem budeme držet palce!

Dnes absolvují hráči na Ypsilonce cvičné kolo a zítra se vrhnou do třídenního klání na jehož konci budeme znát nové mistry České republiky v nejmladších kategoriích.

Matěj Bača získal individuální tituly v letech 2016 (mladší žáci) a 2018 (starší žáci)

Odkaz na stránky mistrovství - zde.

39 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Beskydský golfový klub z.s.

Ropice 415

739 61 Ropice

+420 603 171 573

info@beskydgolf.cz